System monitorowania

System monitorowania

1 250,00 zł

System monitoringu to nowoczesny system pozwalający monitorować i zarządzać flotą samochodową małych, średnich i dużych firm.

System monitoringu to nowoczesny system pozwalający monitorować i zarządzać flotą samochodową małych, średnich i dużych firm. Rozbudowany interfejs użytkownika, monitoring ONLINE, bogactwo raportów przy niespotykanie niskich kosztach eksploatacji to główne atuty systemu monitoringu.

Podstawowe funkcjonalności:
- raportowanie na mapie: tras, tankowań, przekroczeń obrotów silnika, przekroczeń prędkości i wiele więcej
- raporty porównawcze: najszybszych samochodów, najciężej eksploatowanych, zużywających najwięcej paliwa, przejeżdżających najwięcej kilometrów, itp.
- definiowanie dopuszczalnych obszarów ruchu z możliwością powiadomienia na telefon komórkowy o przekroczeniu wyznaczonego obszaru.
Raporty sporządzane przez system monitoringu w formie pliku Excel pozwalają dużym flotom oszczędzać najwięcej. Dostęp do oprogramowania, raportów i monitoringu do obsługi samochodów realizowany jest poprzez stronę internetową.
System monitoringu posiada wbudowany autoalarm CAN, który spełnia wymagania OWU dla AC towarzystw ubezpieczeniowych dla samochodów o wartości, powyżej której należy zamontować dodatkowe zabezpieczenie. W praktyce oznacza to, że automatycznie system jest tańszy o wartość autoalarmu montowanego u dealera.
System jest przewidziany  do ponownego użytku w kolejnym samochodzie  po regeneracji wykonanej
w salonie Toyoty.
Floty, które już skorzystały z systemu monitoringu odnotowały znaczne oszczędności i poprawę bezpieczeństwa.