Opony wielosezonowe (4 szt.)

Opony wielosezonowe (4 szt.)

1 956,00 zł

Opony sezonowe oferowane przez Toyotę to opony należące do grupy premium, znakomicie sprawdzające się zarówno na ośnieżonych drogach, jak i na suchych nawierzchniach, nawet przy dużych prędkościach.

Przeznaczone są zarówno do pojazdów małych, średnich jak i do pojazdów typu SUV.

Zalety:
• Niższe koszty eksploatacji:
- Użytkowanie auta jest tańsze o koszt dwukrotnej wymiany opon na letnie i zimowe w ciągu roku.
- Brak kosztów składowania nieużywanego w danym sezonie kompletu opon.
• Mając na uwadze tradycyjnie komfortowe i bezproblemowe użytkowanie samochodów marki Toyota proponujemy Państwu zakup nowoczesnych opon całorocznych. Pełną wiarygodność oferowanych produktów gwarantuje renoma wiodących producentów opon z całego świata.
• Opony całoroczne posiadają oznaczenie M + S oraz 3PMSF.
M+S jest to skrót od angielskiego zwrotu MUD and SNOW (błoto i śnieg), umieszczany na oponach zimowych i całorocznych. Stanowi deklarację producenta, że produkt został stworzony do eksploatacji również w warunkach zimowych.
• 3PMSF-Three Peak Mountain Snow Flake. Symbol potwierdzający rzeczywiste właściwości zimowe opony. Symbol jest przyznawany wyłącznie po dokładnym przetestowaniu danego typu ogumienia. Opona oznaczona w ten sposób musi spełnić określone wymogi przyczepności na śniegu.

„Do kalkulacji wykorzystano oponę wielosezonową Nokian All Weather + w rozmiarze 205/55 R16 w indeksie prędkości H, posiadającą zastosowanie wyłącznie w samochodach z fabrycznymi kołami 16’’. Możliwość montażu wybranej przez Państwa opony w posiadanym aucie każdorazowo należy skonsultować w Autoryzowanej Stacji Dealerskiej Toyoty. Powyższa opona została wybrana z szerokiej oferty opon Toyoty obejmującej także propozycje innych producentów. W przypadku zainteresowania innymi oponami prosimy kontaktować się z Autoryzowaną Stacją Dealerską”.